انجمن پارسی لند
بازگشت   پارسی لند > انجمن عمومی > قیمت لوازم خانگی > لوازم مورد نیاز خانه

سایت پارسی لند | Parsiland Forums
  

برای خرید کولر گازی چکار باید کنیم؟
نحوه نمایش امتیاز موضوع ابزارهای موضوع  
برای خرید کولر گازی چکار باید کنیم؟ 2 خرداد 1395   #1
Administer


Administer آواتار ها

مديريت كل سايت
 
Administer آنلاین نیست.

برای خرید کولر گازی چکار باید کنیم؟ برای خرید کولر گازی چکار باید کنیم؟

برای خرید کولر گازی چکار باید کنیم؟
قیمت کولر گازی, کولر گازی 9000, کولر گازی 12000, کولر گازی 18000
با توجه به مصرف برق نسبتاً زیاد کولرهای گازی، انتخاب کولرگازی منطبق با محیطی که می خواهید آن را خنک کنید اهمیت زیادی دارد. بر همین اساس ظرفیت های کولرگازی با شاخصی بنام (BTU) سنجیده می شود. به گزارش دما تجهیز، جدول زیردر انتخاب ظرفیت کولر گازی مطلوب، به شما کمک می کند.باید توجه داشته باشید که هر کولر گازی بزرگ، الزاماً بهترین کولر گازی نمی باشد چرا که اولاً به طور یکنواخت محیط (نسبتاً کوچکتر) را خنک نمی کند. از سوی دیگر با توجه به این که یکی از کارکرد های کولرگازی، پایین آوردن رطوبت هواست، یک کولر گازی متناسب، نسبت به کولرگازی بزرگتر (که به تعداد زیاد ON و OFF می شود)، رطوبت هوا را به طور موثرتری کم می کند.
به گزارش ایران جیب به نقل از خراسان، اما چه ملاک هایی امکان مقایسه بهتر را هنگام خرید یک کولر گازی فراهم می کنند؟ در این رابطه با نگاهی به برچسب انرژی می توانید اطلاعات مفیدی کسب نمایید. روی این برچسب ها، اطلاعاتی از قبیل رده مصرف انرژی، این که دستگاه مورد نظر آیا امکان گرمایش را نیز دارد یا خیر، کلاس آب و هوایی مناسب (گرمسیری، معتدل، خنک) ذکر شده است.
صرفه جویی در مصرف برق با انتخاب کولر های گازی اینورتر: حتماً واژه اینورتر در ارتباط با این محصولات را شنیده اید. کولر های گازی اینورتر همان طور که از اسم آن مشخص است به وسیله تغییر دور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور یا موتور کولر جلوگیری می کند و این فرآیند باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود.

انواع کولر های گازی از نظر ظاهر: کولر های گازی را می توان در چند نوع از نظر ظاهر در بازار یافت. از آن جمله می توان به اسپلیت تک یا چند پنل، پرتابل (قابل حمل)، پنجره ای (که محل نصب آن ها در داخل قاب پنجره می باشد) و نیز ایستاده اشاره کرد. البته می توان گفت انواع اسپلیت و نیز پنجره ای کاربرد بیشتری دارند. در این میان باید توجه داشت مصرف برق انواع پنجره ای، بیشتر و تا حدود 2 برابر انواع اسپلیت می باشد.نگاهی به قیمت این محصولات در فروشگاه های مجازی مانند ای مالز بیانگر آن است که عمده کولر های گازی محدوده قیمتی بین یک تا 6.5 میلیون تومان دارند که به ترتیب شامل مدل های پرتابل، پنجره ای، اسپلیت و اینورتر می شود. انواع اینورتر نیز دارای قیمتی معادل با 1 میلیون و 800 هزار تومان به بالا می باشند.
این مطلب با زحمات کاربرای این سایت جمع آوری شده است
اخلاق حکم می کند در صورت برداشت از سایت منبع را ذکر کنید!

__________________

امان از آن زمانی که بیفتد به روی نامه ام چشمان مهدی
دلش می گیرد و با چشم گریان بگوید این هم از یاران مهدی
 
برچسب ها
چکار, کنیم؟, کولر, گازی, باید, خرید

  کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش امتیاز به این موضوع
امتیاز به این موضوع:

انتخاب سریع یک انجمن

دانلود فایل,مقاله, سورس کد

Powered by vBulletin, Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
All right reserved ©2009 - 2018, Parsiland.com
کپی برداری از این سایت به هر نحو ممنوع می باشد!