انجمن پارسی لند
بازگشت   پارسی لند > فنی و مهندسی > مهندسی معماری > معماري داخلي و دكوراسيون منزل

سایت پارسی لند | Parsiland Forums
  

عوض کردن آپارتمان های cero
نحوه نمایش امتیاز موضوع ابزارهای موضوع  
عوض کردن آپارتمان های cero 29 مرداد 1390   #1
komail
مدیر بازنشسته
 
komail آنلاین نیست.

عوض کردن آپارتمان های cero عوض کردن آپارتمان های cero

عوض کردن آپارتمان های cero
A - cero معماران را به اتمام عوض آپارتمان در گالیسیا ، اسپانیا.

.شرح پروژه از cero - :
پروژه دگرگونی آپارتمان دوبلکس جدایی ناپذیر در یک بلوک آپارتمانی در یک منطقه مسکونی از گالیسیا است. مالکیت مسکن در شهر برای باقی می ماند پراکنده به عنوان محل اقامت دوم ، چرا که آنها در مادرید زندگی می کنند.
این یک آپارتمان دو رشتهای است که دو طبقه در یک بلوک آپارتمانی که دارای 4 سطح اشغال است ، با دو آپارتمان در هر طبقه است. این بلوک ، است که حدود 30 سال از دوران باستان است را در یک منطقه مسکونی از شهر ، قرار داده شده پس از 80S نمونه از برنامه ها و طرحهای توسعه شهری است که در شهرهای اسپانیایی پیش بینی شد.
آپارتمان دوبلکس ، با جنبه های منسوخ شده بود ، به مدت چند سال از زمان خریداری آن شده است نه اصلاح. این کلیشه از اموال از آن دوره در پایان و مبلمان آن بود ، که آسیب دیده بودند و همچنین انباشت و / یا درد و رنج دکوراسیون بعد و اصلاحات کوچک. یک ویژگی لازم برای حفظ وجود دارد : برخی از پرده در جلوی ساختمان با اسلاید های بزرگ که در ابتدا قرار است یک مشکل با نور است.
سپس ، اصلاحات انتگرال پیش بینی می شود. ملک نیاز به یک تغییر رادیکال برای آپارتمان ، به منظور بهبود و اصلاح هر جنبه ، توزیع ، نور ، طراحی ، راه حل های... نتایج به اثبات می شود واقعا رضایت بخش است.
آپارتمان ، با 250 سطح M2 ساخته شده است ، یکی دیگر از ویژگی در دسترسی به آن ، که از طبقه بالا می گیرد. در این طبقه یک گیرنده بزرگ که در حال حاضر قصد اصلاحات در بقیه خانه را نشان می دهد. فقط یک عکس ، چند با یک قالب مناسب با توجه به طراحی معماری از اشکال گرد ، توسط نقاش مرسدس رودریگز ، در زنگ های آبی و خاکستری ، همراه با یک فرش ابریشمی خاکستری ، همچنین با یک فرم خاص و درخشان چند توپ فولاد "A - cero در" شکستن یکنواختی رنگ غالب سفید. در سقف کاذب باز اجازه می دهد تا ما را به نور طبیعی از طریق پنجره بالای در حال حاضر موجود است. این سالن ورودی گسترده ای توزیع ، در یک سو ، منطقه عمومی ترین ، متشکل شده توسط اتاق ناهار خوری بزرگ و در طرف دیگر ، WC حسن نیت ارائه میدهد ، یک اتاق خواب در مجموعه است که می تواند برای مهمانان و یا برای خدمت باشد ، با حمام به پایان رسید و آشپزخانه. در طرف مقابل ، پله ها مجسمه وجود دارد که به ما منجر به خصوصی ترین باقی می ماند.
در اتاق نشیمن ، همانطور که در بقیه از خانه ، رنگ سفید قهرمان داستان است. تنها برخی از عناصر مانند کنسول لاکی چوب سیاه و سفید توسط "cero در" ، نیمکتها آس مدل ، نیز توسط "cero در" وبهلسترد در لحن مخملی شامپاین ، شکستن این monochromia سفید. ما همچنین پیدا کردن جداول Csec مدل قهوه ، و چند صندلی از "Ipe Cavalli" است. همچنین مبلمان اتاق ناهار خوری "Ipe Cavalli" ، هر دو جدول فولاد و صندلی های فولاد ، وبهلسترد در پوست سفید است.
از سوی دیگر ، نیز در این طبقه ، یکی از این سرویس منطقه بیشتر است ، با حسن نیت ارائه میدهد WC ، یک آشپزخانه و یک سرویس و یا مهمان اتاق خواب با حمام کامل در مجموعه واقع شده است. آشپزخانه ، که منش طویل ، cero ، فقط برای آن را در فضا طراحی شده است ، نیز با رنگ سفید مشخص شده است ، و بر سلام مکینتاش میز سیاه. تاپس پخت و پز ، همچنین در سلام سفید ، مکینتاش مانند اتاق ناهار خوری روزانه ، و مبلمان در بالای چوب سفید لاکی روشن. لوازم خانگی زیمنس و استخراج هود پاندو ، اتصالات حمام Gessi.
راه پله مجسمه درایوهای به قسمت پایین از خانه که در آن اتاق خواب اصلی در مجموعه است ، واقع در حمام خود ، پانسمان و اتاق خود را ، و دیگری دو اتاق خواب.
در اتاق خواب ، پستو و در اتاق خواب تخت اصلی با اطراف بالش و جداول کاپری مدل کوچک توسط cero شوید. فاقد
بنابراین ، هدف نهایی از این پروژه بهبود درخشندگی و طراحی است. به همین دلیل رنگ سفید است که بهترین گزینه در دیوارها و کف... این ترکیب با رنگ سیاه و سفید و تاکید بر برخی از مناطق ، ایجاد حجم مجسمه.
.
نمایشگاه عکاسی توسط لوییس H. سگبییااین مطلب با زحمات کاربرای این سایت جمع آوری شده است
اخلاق حکم می کند در صورت برداشت از سایت منبع را ذکر کنید!

 
برچسب ها
cero, های, کردن, آپارتمان, عوض

  کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش امتیاز به این موضوع
امتیاز به این موضوع:

انتخاب سریع یک انجمن

دانلود فایل,مقاله, سورس کد

Powered by vBulletin, Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
All right reserved ©2009 - 2018, Parsiland.com
کپی برداری از این سایت به هر نحو ممنوع می باشد!