انجمن پارسی لند
بازگشت   پارسی لند > مشخصات خودرو > اخبار اتومبيل و قیمت خودرو > اخبار داخلي خودرو

سایت پارسی لند | Parsiland Forums
  

باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند
نحوه نمایش امتیاز موضوع ابزارهای موضوع  
باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند ۱۹ آبان ۱۳۹۰   #1 (لینک)
SILENT


SILENT آواتار ها

معاونت کل سایت
 
SILENT آنلاین نیست.
نام واقعی: امیر حسین
نوشته ها: 30,432
سپاس از دیگران: 15,743 بار
سپاس شده: 7,711 بار
رشته دانشگاهی: نرم افزار
دوستان من: 55 نفر
تیم من: استقلال
تاریخ تولد: 2 تیر
محل سکونت: کرج (گلشهر)
عضو پارسی لند: آبان ۱۳۸۷
حالت من: ba shakhsiat
نمایش پروفایل SILENT    نمایش آلبوم های SILENT   اضافه کردن SILENT به لیست دوستان شما   گروه های دسته جمعی
SILENT به Yahoo ارسال پیام

باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند

در شرایطی نیسان تیانا به عنوان باکیفیت ترین و سایپا 131x به عنوان بی‌کیفیت ترین خودروهای سواری تولید داخل انتخاب شده‌اند که هر دو این خودروها محصول یک کارخانه هستند. به گزارش «پرشین خودرو»، در تازه ترین رده‌بندی سطح کیفی خودروهای داخلی، در هفتمین ماه سال جاری بازهم ژاپنی ها صدرنشین شدند و عنوان باکیفیت ترین خودروهای تولید داخل را از آن خود کردند.بر اساس این گزارش، در شرایطی خودروهای نیسان تیانا، مزدا3 جدید و نیسان ماکسیما که هر سه محصول کشور ژاپن هستند به عنوان با کیفیت ترین خودروهای تولید داخل انتخاب شدند که سایپا131x پارس خودرو، سایپا132x و سایپا131x سایپا به عنوان بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شدند.در این رده‌بندی که از سوی شرکت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران ارائه شده و مربوط به کیفیت خودروهای تولید داخل در مهرماه امسال است، در مجموع 24 خودرو تولید یا مونتاژ داخل مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و در دو دسته خیلی خوب، خوب تقسیم‌ شده‌است. طبق معمول رتبه‌بندی‌های قبلی، این ماه نیز سطح کیفی خودروهای تولیدی در 9 معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور، ‌ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی قرار گرفته و 24 خودرو مورد نظر، بر اساس مجموع نمرات منفی به دست آمده رتبه‌بندی شده‌اند.
تیانا، میهمان ژاپنی پارس خودرویی‌ها، در ارزیابی مهرماه نمره منفی خود را در دو گروه رنگ و تزیینات داخلی و خارجی کسب کرده تا با کسب 3.6 نمره منفی در صدر جدول کیفیت خودروهای داخلی بنشیند. میزان نمره منفی این خودرو در مقایسه با ماه قبل 0.6 درصد افزایش یافته است.
پس از تیانا خودروهای مزدا3 جدید و ماکسیما که هر دو ژاپنی بوده و به ترتیب مهمان خط تولید گروه بهمن و پارس‌خودرو هستند، کمترین نمره منفی را بدست آورده و بدین ترتیب جزو باکیفیت‌ترین خودروهای داخلی در اولین ماه پاییز بوده‌اند.
خودرو مزدا 3 جدید که دومین خودرو جدول رده‌بندی به حساب می‌‌آید توانسته نمره منفی خود را 0.3کاهش دهد و 13.8 نمره منفی کسب کند که این نمره منفی در معیارهای رنگ و تزیینات داخلی و خارجی بدست آمده است.
نیسان ماکسیما در شرایطی سومین خودرو جدول رده‌بندی به حساب می‌‌آید که 16.6 نمره منفی کسب کرده که این نمره منفی در معیارهای فنربندی، تعلیق و فرمان، تزئینات داخلی و خارجی، رنگ و بدنه بدست آمده است.
پشت سر ماکسیما، سوزوکی گرندویتارا قرار دارد که در پنج معیار فنربندی، تعلیق و فرمان، صداهای غیرعادی، رنگ، تزئینات داخلی و خارجی و بدنه حائز نمره منفی 20 شده است. پس از ویتارا، به مگان در رده پنجم جدول برمی‌خوریم.
این محصول در شش معیار موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیرعادی، رنگ، تزئینات داخلی و خارجی و بدنه نمره منفی 22.8 کسب کرده است.
اما نکته جالب در جدول جدید، صعود سه پله ای خودرو هیوندای آوانته است. این خودرو که در ماه قبل در جایگاه نهم قرار گرفته بود در مهرماه در رتبه ششم قرار گرفته است.
این خودرو با کسب 23.8 نمره منفی درگروه های فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، تزیینات داخلی و خارجی، بدنه و رنگ جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است.
رده‌های هفتم و هشتم جدول رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی در مهرماه، به تندر90ها اختصاص یافته است.
تندر90 ایران خودرو که در مهرماه امسال تنها 0.1 نمره منفی کمتر از همتای پارس‌خودرویی‌اش کسب کرده و یک پله بالاتر از آن و در جایگاه هفتم ایستاده است، در شش معیار فنربندی، تعلیق و فرمان، ترمز، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه و رنگ امتیاز منفی کسب کرده است در حالی که تندر 90 پارس‌خودروایی‌ها در معیارهای موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، بدنه و رنگ امتیاز منفی کسب کرده و در جایگاه هشتم قرار گرفته است.
در رده ای پایین تر از تندر 90 پارس خودرو، پژو 206 هاچ‌بک در هشت رده فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیرعادی، رنگ، تزئینات داخلی و خارجی و بدنه نمره منفی 25.4 به دست آورده و در جایگاه نهم قرار گرفته است.
خودرو پژو 206 صندوق‌دار نیز در مهرماه سال جاری به جز یک معیار نفوذ آب در تمام معیارهای دیگر امتیاز منفی کسب کرده و دهم شده است.
رده بعد در حالی به ریو رسیده که این خودرو کره‌ای در تمام معیارها امتیاز منفی کسب کرده که بیشترین آن نیز در بخش موتور و انتقال قدرت بوده است.
بعد از خودرو ریو، پژو پارس خراسانی ها ایستاده است. جایگاه دوازدهم جدول در حالی به پژو پارس خراسان اختصاص یافته که این خودرو درهمه گروه ها نمره منفی 65.2 را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
اما نگاهی نیز به اوضاع کیفی سمند بیندازیم، خودرویی که رده سیزدهم جدول را به خود اختصاص داده‌است. سمند به عنوان سیزدهمین خودرو با کیفیت داخل در تمام معیارها امتیاز منفی دارد و بیشترین آن به تزئینات داخلی و خارجی مربوط می‌‌شود.
در مهرماه امسال جایگاه چهاردهم جدول کیفیت خودروهای داخلی در اختیار خودرو ام.وی.ام 530 قرار گرفته است. این خودرو در شش رده فنربندی، تعلیق و فرمان، تجهیزات الکتریکی، ترمز، موتور و انتقال قدرت، بدنه و رنگ امتیاز منفی کسب کرده که در این میان بخش بدنه با امتیاز منفی 20 بالاتر از بقیه قرار گرفته است.
همچنین پژو 405 تولید خراسان در حالی در رده پانزدهم قرار گرفته که همتای تهرانی‌اش یک پله پایین‌تر از آن قرار گرفته است. بعد از این خودروها نیز لیفان 620 قرار گرفته که به جز نفوذ آب در سایر گروه ها امتیاز منفی کسب کرده است.
اما خودرو تیبا سایپا که عنوان هجدهمین خودرو کیفی داخلی را یدک می کشد که در همه معیارها به جز صداهای غیرعادی نمره منفی به دست آورده که‌ بیشترین آن به تزئینات داخلی و خارجی این خودرو مربوط می‌‌شود.
بر اساس این گزارش، رتبه های نوزده و بیست جدول رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل به دو محصول چینی ام.وی.ام اختصاص یافته است.
در مهرماه امسال جایگاه نوزدهم جدول کیفیت خودروهای داخلی در اختیار خودرو ام.وی.ام ایکس33 قرار گرفته است. این خودرو در شش رده موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزینات داخلی و خارجی، بدنه و رنگ امتیاز منفی کسب کرده که در این میان بخش بدنه با امتیاز منفی 46.9 بالاتر از بقیه قرار گرفته است.
ام.وی.ام 110چینی کوچک بازار خودرو ایران، در ارزیابی کیفی مهرماه در جایگاه بیستم جدول کیفیت خودروهای داخلی قرار گرفته است. این خودرو درهفت گروه فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، تزیینات داخلی و خارجی، نفوذ آب بدنه و رنگ امتیاز منفی 106.5 را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
پس از این خودروها، لیفان 520 آی در شرایطی عضو بیست و یکم جدول است که به جز نفوذ آب در همه معیارها امتیاز منفی دارد. نمره منفی این خودرو در معیار تزیینات داخلی و خارجی بسیار بالا به نظر می‌‌رسد.
اما در ارزیابی کیفی خودروها در مهرماه سال جاری ایکسی‌ها به عنوان بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شده‌اند. این خودروها میهمان تقریبا همیشگی قعر جدول رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی، به شمار می‌‌روند.
جایگاه بیست ودوم تا بیست و چهارم جدول رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی در اختیار خودروهای سایپا131x، سایپا132x و سایپا131x پارس خودرو قرار دارد.
سایپا ایکسی‌ها در تمام حوزه‌های مورد ارزیابی قرار گرفته، نمره منفی کسب کرده و حائز بیشترین رکوردهای منفی شده‌است.این مطلب با زحمات کاربرای این سایت جمع آوری شده است
اخلاق حکم می کند در صورت برداشت از سایت منبع را ذکر کنید!

__________________
 
کسی که از SILENT سپاس کرد.

آخرین ارسال SILENT
موضوع انجمن آخرین نویسنده پاسخ نمایش تاریخ آخرین نوشته
اچ تی سی مدل u را با باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری و اسنپ دراگون ۸۳۵ عرضه میکند اخبار گوشی ها SILENT 0 99 ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۲۹
همه چیز درباره سامسونگ s7 edge نقد و بررسی تصویری گوشی SILENT 0 209 ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰
بررسی تبلت سامسونگ Galaxy Tab S2 9.7 LTE تبلت SILENT 0 125 ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹
چرا نور پشت آمپرهای ب‌ام‌و همیشه قرمز است؟! تاريخچه اتومبيل ها SILENT 0 143 ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵
نوکیا 3310 طلایی 1700 دلاری مزین به تصویر پوتین ! معرفی گوشی های جدید نوکیا SILENT 0 133 ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷
مقایسه مشخصات فنی نوکیا 6، Moto G5 Plus و Xiaomi Redmi Note 4 مقایسه گوشی های موبایل SILENT 0 94 ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳
تفاوت تیپ های مختلف پژو 206 مقايسه اتومبيل ها SILENT 0 207 ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶
پژو 3008 محصول جدید ایرانخودرو شركت ايران خودرو SILENT 0 182 ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵
کدامیک هیوندای توسان در مقابل رنو کولئوس مقايسه اتومبيل ها SILENT 0 61 ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴
هنگامی که نوکیا ۳۳۱۰ لوکس می شود معرفی گوشی های جدید نوکیا SILENT 0 90 ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸

باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند ۱۹ آبان ۱۳۹۰   #2 (لینک)
Administer


Administer آواتار ها

مديريت كل سايت
 
Administer آنلاین نیست.
نام واقعی: سجاد*
نوشته ها: 18,861
سپاس از دیگران: 17,003 بار
سپاس شده: 12,522 بار
رشته دانشگاهی: عمران
دوستان من: 96 نفر
تیم من: پرسپولیس
تاریخ تولد: 25 اردیبهشت
محل سکونت: سرزمين پارسی
عضو پارسی لند: آبان ۱۳۸۷
حالت من: ba shakhsiat
نمایش پروفایل Administer    نمایش آلبوم های Administer   اضافه کردن Administer به لیست دوستان شما   گروه های دسته جمعی
Administer به Yahoo ارسال پیام

پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند

حالم از هرچی ماشین ایرانی بهم میخوره!! 8.800 میدی برای یه قوطی کبریت و پوست پیاز به ... هم ارزش نداره!! واقعا پراید همش مشکل داره شاید اگر ایرانی ها میخواستن مزدا 3 رو بسازن، الان قیمتش بالای 100 بود، واقعا دارم جوش میارممممممممممم

__________________

امان از آن زمانی که بیفتد به روی نامه ام چشمان مهدی
دلش می گیرد و با چشم گریان بگوید این هم از یاران مهدی
 
2 کاربر ازش سپاس کردند .
باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند ۱۹ آبان ۱۳۹۰   #3 (لینک)
Administer


Administer آواتار ها

مديريت كل سايت
 
Administer آنلاین نیست.
نام واقعی: سجاد*
نوشته ها: 18,861
سپاس از دیگران: 17,003 بار
سپاس شده: 12,522 بار
رشته دانشگاهی: عمران
دوستان من: 96 نفر
تیم من: پرسپولیس
تاریخ تولد: 25 اردیبهشت
محل سکونت: سرزمين پارسی
عضو پارسی لند: آبان ۱۳۸۷
حالت من: ba shakhsiat
نمایش پروفایل Administer    نمایش آلبوم های Administer   اضافه کردن Administer به لیست دوستان شما   گروه های دسته جمعی
Administer به Yahoo ارسال پیام

پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند

امیرحسین تینا سوار شدی؟ چطوریه؟ 6 سیلندر اونوقت 2500؟ ماکسیما فکر کنم یککم سرتر باشه ازش، لعنتی یه ماشین زده هنوز روی بورسه!! قیمتش چنده؟

__________________

امان از آن زمانی که بیفتد به روی نامه ام چشمان مهدی
دلش می گیرد و با چشم گریان بگوید این هم از یاران مهدی
 
2 کاربر ازش سپاس کردند .
باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند ۱۹ آبان ۱۳۹۰   #4 (لینک)
HosseinSafavi


HosseinSafavi آواتار ها

كاربر افتخاری
 
HosseinSafavi آنلاین نیست.
نام واقعی: حسین
نوشته ها: 764
سپاس از دیگران: 1,007 بار
سپاس شده: 1,357 بار
رشته دانشگاهی: Photography
دوستان من: 27 نفر
محل سکونت: at my idea
عضو پارسی لند: دی ۱۳۸۷
حالت من: khoonsard
نمایش پروفایل HosseinSafavi    نمایش آلبوم های HosseinSafavi   اضافه کردن HosseinSafavi به لیست دوستان شما   گروه های دسته جمعی
HosseinSafavi به Yahoo ارسال پیام

پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند

سجاد جان فکر کنم اشتباه می کنی ، پراید قوطی نیست ! بشخصه با 30 تا سرعت با اسکیت خوردم به 1 پرایدی از بقل ! درش قر شد شدید !!!! فک کن ! بخدا حیف 8 تومن نیست !! 3 تومن بده واست یه اسکیت seba ksj کاستوم بگیرم فول کربن !!!

 
2 کاربر ازش سپاس کردند .
باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند ۱۹ آبان ۱۳۹۰   #5 (لینک)
SILENT


SILENT آواتار ها

معاونت کل سایت
 
SILENT آنلاین نیست.
نام واقعی: امیر حسین
نوشته ها: 30,432
سپاس از دیگران: 15,743 بار
سپاس شده: 7,711 بار
رشته دانشگاهی: نرم افزار
دوستان من: 55 نفر
تیم من: استقلال
تاریخ تولد: 2 تیر
محل سکونت: کرج (گلشهر)
عضو پارسی لند: آبان ۱۳۸۷
حالت من: ba shakhsiat
نمایش پروفایل SILENT    نمایش آلبوم های SILENT   اضافه کردن SILENT به لیست دوستان شما   گروه های دسته جمعی
SILENT به Yahoo ارسال پیام

پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند پاسخ : باکیفیت ترین خودروهای داخلی معرفی شدند

65 میدل آپشن 68 های آپشن ماشین خیلی عادی هستش چون کورس پیستون نازک تره نسبت به ماکسیما 2500 زده ولی در اصل جایگزین ماکسیما هستش فوق العادس این ماشین تو شتاب گیری

__________________
 
برچسب ها
معرفی, باکیفیت, ترین, خودروهای, داخلی, شدند

  کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 

(نمایش همه كاربراني كه از اين موضوع بازدید نمودند: 6 نفر
13641364, Administer, Golabi, HosseinSafavi, kobra, SILENT
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش امتیاز به این موضوع
امتیاز به این موضوع:

انتخاب سریع یک انجمن

دانلود فایل,مقاله, سورس کد

Powered by vBulletin, Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
All right reserved ©2009 - 2016, Parsiland.com
کپی برداری از این سایت به هر نحو ممنوع می باشد!