انجمن پارسی لند
بازگشت   پارسی لند > فنی و مهندسی > ماورا و متافیزیک

سایت پارسی لند | Parsiland Forums
  

گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی )
نحوه نمایش امتیاز موضوع ابزارهای موضوع  
گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی ) 5 بهمن 1390   #1 (لینک)
eror


eror آواتار ها

کاربر ویژه انجمن
 
eror آنلاین نیست.

گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی ) گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی )


این روش زمانی بهترین جواب را خواهد داد که شما با گوی کوارتزی با قطری حدود 80 تا 100 میلیمتر کارکنید و بهترین زمان جواب دهی حالت بدر کامل ماه است

البته همیشه در نظر داشته باشید اگر شما نمیتوانید گوی کریستالی برای این منظور تهیه کنید . همیشه میتوان از کاسه ای کریستالی پر آب استفاده نمایید. این را هم متذکر میشوم که گوی های کریستالی واقعی یک تکه تراش خورده خیلی کمیاب و در صورت یافت هم گرانقیمت هستند . و البته این را هم بدانید که گوی های شیشه ای تنها حکم دکور ویا اسباب بازی کودکان رادارند پس در انتخواب گوی کریستالی خود کمال دقت را داشته باشید.

اول مکانی را باید برای انجام این تمرین محیا کنید .

اتاقی تاریک را برگزینید و سعی کنید که این اتاق برای شما حامل خاطرات ناگوار و یادآور لحظات ناخوشایند نباشد. اتاق باید تاریک و ساکت باشد. یک یا دو شمع را در این اتاق یه عنوان تنها منبع نور موجود روشن کنید . شما میتونید یا گوی را در دستتان بگیرید و یا روی پایه قرار دهید تنها به یادداشته باشید که حتما زیر گوی باید پارچه ای مخملی به رنگ سرمه ای یا مشکی بیندازید. و اطمینان حاصل کنید که تصویر هیچ شیعی روی گوی منعکس نشده باشد . شما در صورت تمایل میتونید از عود های خوش بود استفاده کنید و یا حتی از موزیکهای مخصوص مدیتیشن بهره بجویید ولی این را در نظر داشته باشید که موارد آخر که ذکر کردم کاملا وابسته به توانایی های فرد و البته سلیقه ای است . و یک نسخه کلی برای کلیه تمرین کنندگان نمی باشد.

قبل از شروع به تمرین اول کاملا تمرکز کنید . به گوی نگاه کنید ولی خیره نشوید.و سعی کنید حتی المقدور زیاد پلک نزنید.در هنگام نگاه به گویتان به آرامی تنفسهای عمیق داشته باشید. و تنها نگاه کنید . شما ممکنه زمان از دستتان خارج شود ولی تنها آسوده و رها بنشینید و به گوی نگاه کنید. این عمل را برای حداقل 15 دقیقه انجام دهید. و بعد از هر تمرین موفق این میزان را به مدت 5 دقیقه برای تمرین بعدی افزایش دهید.

معمولا در دومین یا سومین جلسه تمرین . شما متوجه توده ای ابر مانند و در حال گسترش در مرکز گوی خواهید شد . اینجا مکانی است که شما تمامی روشن بینی ها ملاقات ها و رویا هایتان را خواهید دید . ممکنه که در همان اولین جلسه تمرین موفق به این کار شوید و ممکنه تا مدتها تمرین را انجام دهید تا این مهم به وقوع بپیوندد . هر گونه که این موفقت حاصل شود نیکوست و تنها مختص خودتان است و این شما هستید که به آرامش درونی منحصر به فرد خود وتنها خود دراین تمرینات خواهید رسید. بعد از رسیدن به این مرحله است که شما توانسته اید قدم در راهی نهید که به آن روشن بینی میگویند .

هشداری کوچک ولی مهم : همیشه مواظب درخواست و آرزویتان در هنگام گوی بینی باشید.

قبل از شروع به گوی بینی اول آرزو کنید که چه چیزی را میخواهید در گوی ببینید .

در سومین جلسه ( اولین جلسه ای که موفق یه دیدن شدم ) که من تمرینات رو شروع کرده بودم درخواست کردم که صحنه ای از زندگی گذشته ام را ببینیم در آن هنگام بود که در خانه ای که آتش گرفته بود من خود را دیدم که دارم میسوزم . و این خاطره واقعا اونی نبود که من میخواستم به من یاد اوری شود . البته ممکنه شما تجربهای کاملا متفاوت و شیرین از همین آرزو دریافت کنید تنها ه محتاط باشید و مواظب باشید که چه آرزوی میکنید .

برخی درخواستشان را بلند میگویند و ممکنه برخی تنها در دلشان این درخواست را اعلام کنند هرچه باشد روش روش خودتان است و کاملا به روحیات خودتان بستگی دارد .

حتی این تصاویر ممکنه در یک فرد مشخص هم بصورت گوناگونی نمود پیدا کند . ممکنه شما دقیقا همان صحنه ها را ببینید و یا ممکنه شما تنها نشانه های از این واقعه را دریافت کنید. و ممکنه این روشن بینی اصلا بصورت ابرهای که تنها میچرخند و رنگین هستند دیده شوند . هرچند هیچکس نمیداند که یک رنگ بخصوص از این ابرها چه تعبیری دارد ولی در یک جمع بندی کلی از افرادی که تجربیات مشابه را داشته اند . میتوان لیستی از معانی این صحنه ها را در آورد ولی همانگونه که من اعتقاد ندارم تعبیر خواب حتما برای همه یکسان است این تعبیر هم برای هر فرد یکسان نیست و تنها خود فرد از روی تجربه اش خواهد توانست تعبیر درست معانی رنگ ابرها را تنها برای خودش شخیص دهد . به هر حال لیست زیر شمال معانی است که در اکثر مردم جواب داده .

ابرهای آبی : نشانه موفقیت شغلی و کاری است

ابرهای طلایی : نشانه ثروت مالی و شروع دوباره عشق در زندگی فرد است

ابرهای خاکستری و تیره : نشانه بیماری است

ابرهای سیاه : نشانه آینده ای ناگوار است

ابرهای سبز : نشانه سلامتی و آرامش قلبی است

ابرهای نارنجی : نشانه خشمی درونی است

ابرهای قرمز : نشانه خطر است

ابرهای نقره ای : نشانه دورانی سخت است که دورانی خوش را در پی خواهد داشت حتما

ابرهای سفید : نشانه آینده ای درخشان است
ابرهای زرد : نشانه وجود موانعی در اینده است
توضيحاتي پيرامون گوي بيني
قدمت گوی بینی به هزاران سال میرسد ولی منشا و مبدا این هنر که یکی از بهترین روشهای رسوخ و ارتباط با ضمیر ناخواداگاه ما میبشد معلوم نیست .

استفاده از گوی بلورین جهت دیدن وقایع هرچند جز بهترین و جذاب ترین روشهاست ولی تنها روش برای بیدار کردن روشن بینی نیست و میتوان از ادوات دیگر مانند کاسه ای آب و یا حتی جوهر خودنویس و آینه هم استفاده کرد تا به نتیجه مطلوب رسید.عمده تحریف موجود در میان عقاید مردم این است که فکر میکنند که خود گوی کریستالی است که خاصیت جادویی دارد و بخاطر همین است که فردی که گوی بینی میکند موفق میشود وقایع را دراین گوی ببیند که کاملا نادرست بوده و در واقع این شفافیت و خاصیت انعکاسی فوق العاده این وسیله است که به گوی کیفیت فوق العاده جهت انجام همچین اموری را میدهد.

هنگام استفاده از گوی کریستالی میزان نور داخل اتاق همیشه کم میشود . که خیلی شبیه شرایط نور در هنگام مراقبه است . و این میزان از نوردهی به بیننده این امکان را میدهد تا بهتر به گوی کریستال نگاه کرده و تمرکزش بهم نریزد.و همین باعث فوران اطلاعات به چشم ذهنیش شده و قادر به دیدن وقایع میشود و اینجاست که ما دقیقا تصاویر را میبینیم نه داخل گوی کریستال و این نکته بینهایت مهم است که در واقع مکانیزم این روش چیست .

گوی بینی مانند تمام روشهای مربوط به ماورا نیازمند صبر و شکیبایی است و ممکنه برای یک فردی تا هفته ها تمرین لازم باشد تا اولین تصاویر از ضمیرناخوداگاه به او القا گردد. استفاده از گوی کریستال هرگز برآورده کنند آرزوهای فرد جهت تصاحب قدرتهای ماورایی نیست و بیننده تها با استفاده از ان وسیله دو ضمیر خود را به هم نزدیک کرده و اوست که جادو میکند نه گوی کریستالی ولی باید مواردی را هم در نظر گرفت که عبارتند از

- هنگامی شما امکان موفقیت را خواهید داشت که عامل مزاحمی در هنگام تمرین نداشته باشید .

- در اتاقی با نور کم این عمل را انجام دهید ( نور شمع ارجع است )

- کاسه آب یا گوی کریستال را حتما روی پارچه ای تیره بگزارید. که کمترین انعکای اضافی در گوی شما منعکس نگردد.

- شما حتما باید به سطح ریلکسیشن مناسبی رسیده باشید.

هرگز سعی نکنید که تصویری در گوی ببینید و تنها اجاز دهید که خود بخود بدون کمترین اراده شما تصاویر بوجود بیایند . هرگز به گوی کریستالی خیره نشوید و تنها راحت و آسوده نگاه کنید .

تصاویر اول بصورت ابر مانند و تار دیده میشوند . آنقدر این عمل تمرکز را انجام دهید که این هاله ابر مانند زدوده شوند و تصاویر شفاف شروع به نمایان شدن کنند .

هنگامی که تصاویر نمایان شدن از شهودتان برای تعبیر استفاده کنید زیرا این تصاویر کاملا از ضمیر ناخوداگاهتان به شما القا میشود و اولین حس شهود تحریک شده شما و اولین نظر شما در باره تصاویر بهترین تعبیر از تصاویر دریافتی است و به محضی که شروع به تجزیه و تحلیل کردید و بعد شروع به تعبیر تصاویر نمودید این را بدانید که به بیراهه میروید .

یکی از عمده ترین سوالاتی که در باره هنر گوی بینی سوال میشود این است که " آیا گوی بین آینده را خواهد دید ؟ " متاسفانه سودجویان زیادی این را تایید خواهدن کرد که حتما این گونه است ولی واقعیت این است که آینده منهای مقدراتش وابسته به تصمیماتی است که فرد میگیرد و زنجیره پیچیده کنشهای تصمیمات انسانها آینده را میسازد پس دیدن آینده برای هیچکس امکان پذیر نیست ولی گوی میتواند آینده ای را که به تصمیمات گرفته کنونی شما استوار است و ضمیر ناخوداگاهتان میداند که به وقوع خواهد پیوست به شما زودتر نشان دهد و این مورد را نمیتوان انکار کرد . و یک گوی بین تنها میتواند جزئیات کمی از آینده را در گوی ببیند همین . پس همیشه مواظب افراد سود جویی که ادعای خدایی با گوی بینی میکنند باشید.

همیشه بیاد داشته باشید که نه تنها گوی بینی بلکه تمامی روشهای روشن بینی برای افرادی که مقتدر نیستند و ممکنه از تصاویر القا شده شوکه شده و بشکنند توصیه نمیشود و در مواردی خظرناک هم است . و هیچ کس به طور حتم نمیداند که چه تصاویری به فرد القا خواهد شد و دقیقا چه پیامی از ضمیر ناخوداگاه فرد و به چه فرمی مخابره خواهد شد . ممکنه در پاره ای از اوقات تصاویر و پیامها خیلی زننده و نامید کننده و بد باشد . پس مواظب باشید و بدانید که چکار دارید میکنید .

این مطلب با زحمات کاربرای این سایت جمع آوری شده است
اخلاق حکم می کند در صورت برداشت از سایت منبع را ذکر کنید!

__________________


 

آخرین ارسال eror
موضوع انجمن آخرین نویسنده پاسخ نمایش تاریخ آخرین نوشته
مشکل مخفی شدن فایل ها در فلش ترفند هاي رجيستري Administer 1 846 7 مرداد 1395 12:26
پست جنجالی و خطرناک facebook درباره ی سکته مغزی مقالات و دانستنی های پزشکی eror 0 1191 2 مهر 1392 11:49
نکات تغذیه ای مهم که نمی دانستید! تغذیه eror 0 945 20 شهریور 1392 20:27
مدل مانتو کمپانی r&k مدل لباس زنانه eror 0 1553 20 شهریور 1392 20:25
نقاشی های شگفت انگیز با مداد نقاشي eror 1 1482 9 فروردین 1392 15:15
منشا سردردهای میگرنی از کجاست؟ جدیدترین اخبار پزشکی eror 0 1229 9 فروردین 1392 14:46
داروی هدفمند برای درمان تومور مغزی تولید شد داروسازی eror 0 1111 9 فروردین 1392 14:44


گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی ) 5 بهمن 1390   #2 (لینک)
eror


eror آواتار ها

کاربر ویژه انجمن
 
eror آنلاین نیست.

پاسخ : گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی ) پاسخ : گوی بینی (روشی قوی برای بیدار کردن روشن بینی )


پاکسازی گوی کریستالی


اول گویتان را روی پایه اش قرار دهید . و روی میزی کوچک که نباید شیعی دیگر روی آن قرار داشته باشد و کاملا تمیز باشد قرار دهید روبروی گویتان بنشینید یا اگر میز پایه بلند است و راحت هستید باستید . و فاصله تان تا میز هم به گونه ای باشد که به راحتی هنگامی که دستتان را میگشاید به گوی برسد .

حال دستان خود را به گونه ای که نوک هر انگشت روی انگشت مقابل بنشیند و همین طور نوک انگشتان شصت هم روی هم قرار گیرد قرار دهید . بدین سان شما تقریبا فرم یک گوی را با دستهایتان درست کرده اید .
بعد به فرم گوی میان دو دستتان تمرکز کنید تا هنگامی که کاملا لایه نازک از اتر خود را تجسم کرده و حس کنید . این حس کردن بسته به فدرت شما میتواند حس بساوای یا حتی دیدن این پوسته نازک و یا حتی حس گرما و یا سر ما در کف دست و گز گز شدن پوست کف دست باشد هنگامی که گوی اتریک شما کاملا برای شما قابل حس شد که تقریبا شبیه به حبابی از کف صابون نازک و فرار است . تمام تمرکزتان را به این گوی انرژی معطوف کنید به گونه ای که احساس کنید این گوی از خود شما و اتر شما به وجود آمده و فرم گرفته و جزئی از پاره وجود اتر شماست .

بعد از این که چند دقیقه وقت با تمرکز روی این گوی انرژی گذشت به آرامی یا حقظ حالت فرم دستها دستان را دراز کرده و از بالا روی گوی کریستالی مانند هنگامی که کلاهی به سر بچه کوچک میگزارید برده و کاملا از بالا دو دستتان را از بالا روی گوی سوار کرده به گونهای که این گوی اتریک روی گوی کوارتزی شما سوارشود

هنگامه که کاملا دستانتان روی گوی کریستالی قرار گرفت و کاملا آن را در بر گرفت باید دستانتان از هم دور شوند که بااین حرکت حباب اتریک از هم گسیخته و گوی کوارتزی شما دی مگنتایز خواهد شد به این طریق شما گویتان را پاک سازی کرده اید . حال گوی شما کاملا پاک سازی شده است

تنها به یادداشته باشید که نباید دستتان در مدت این مراسم پاکسازی به گوی کریستالتان برخورد داشته باشد .


شارژکردن گوی کریستال پس از پاکسازی


برای بهره برداری بهینه از گوی کریستالتان پس از پاکسازی نیاز است که گویتان را با هدفی که از این کار مد نظر دارید شارژ نمایید بااین کار گوی شما دیگر یک وسیله ساده جادویی نخواهد بود و حتی نمیتوان اسم یک سنگ بیجان را هم رویش گزاشت بلکه گویتان پاره ای از وجودتان شده و باید مانند یک موجود زنده که پاکسازی شده و برای هدفی شارژ شده و ماهیت یافته با آن برخورد کرد .

دوباره مانند پاک سازی گوی. دستانتان را روی هم قرار دهید منتها این بار شبیه به حالت مثلث باشد .

و نوک چهار نگشت را نزدیک سطح گوی قرار داده و کاملا با تمام وجود روی هدفی که مد نظر دارید تمرکز نمایید و تصور نمیایید هدف مورد نظر شما مانند جریان انرژی مثبت از نک چهار نگشتتنان از شما به داخل گویتان جریان میگیرد . همانطور که تصور میکنید این نیات و اهداف شما به گویتان منتقل میگردد دستانات را از حالت مثلث مانند گوی تغیر شکل داده و تمام حجم گوی را در بر بگیرید منتها مواظب باشید تا برخوردی فیزیکی با گوی صورت نگیرد . تنها هنگامی که احساس کردید کار تمام شده گویتان را در دودست خود بگیرید و محکم بفشارید از روی پایه اش بردارید و اجازه دهید که کف دو دستتان کاملا گوی را به در بر بگیرد . بدین سان ما از وجود خودمات به گوی منتقل کرده ایم و دیگر مشخص است که گوی کریستالی ما یک جنس بی جان نیست و مانند کودکی که حامل نیات و اهدافمان میباشد متولد گشته است . باید از این به بعد با این وسیله به عنوان وسیله ای مقدس که پاره وجود شما که شامل نیات و اهدافتان هم هست برخورد مناسب داشته باشید .

تنها در آخر هشداری برادرانه باقی میماند همیشه بازی کارما را به خاطر داشته باشید امیدوارم که اهداف شما در جهت علوی باشد وگرنه نه من همینجا دستهایم را میشویم و فراموش میکنم که این دستورالعمل را برای شما نوشته ام باشد تا کیهان هم اینگونه رفتار کند

تكنيك هاي عمومي گوي بيني
گوی بینی در دوران معاصر احتمالا از پدیده ای خیلی کهن تر اقتباش گشته که همانا شکار تصاویر با استفاده از سطوح سیقلی است . تعداد زیادی از مردم در کشورهای مختلف جهت قدرت بخشیدن به قدرت روحی شان از گوی کریستالی استفاده میکردند. به عنوان مثال

*یوانانیان باستان از سطح صاف آب جهت کانال سازی و دخول به دنیای استرال استفاده میکردند . و آینده را میدیدند

ساکنان قاره گمشده اتلانتیس تقریبا برای کلیه امورات و سوالات شان از این وسیله استفاده میکردند و گوی های کریستالی با رنگها اندازها و مواد مختلف داشته اند .

هر سطح سیقلی میتواند وسیله خوبی جهت کانال زنی به ضمیر ناخوداگاه باشد و در متون مکاتب عربی آمده که سربازان عرب برای دیدن اینده از سطح سیقلی شمشیر های خود استفاده میکرده اند .

نوستراداموس پشگوی معروف فرانسوی در قرن 16 ام هم از کاسه آب برای دیدن وقایع آینده استفاده میکرده

در دوران ملکه ویکتوریا گوی کریستالی ابزار لاینفک منجمان و کف بینان بوده *

انتخواب یک گوی کریستالی قطعا تجربه ای لذت بخش است . درسته که ما گوی را از صاحبش یا در دروان معاصر از مغازه میخریم ولی اعتقاد عمومی براین است که این شما نیستید که گوی کریستالی را انتخواب میکنید بلکه این گوی کریستال است که صاحبش را انتخواب میکند . یک گوی کریستالی علاوه بر موارد که قبلا نوشتم به شما توانای ارتباط با ارواح را میدهد و قدرتهای روحی شما را با جهت بخشیدن و یکسو کردن تمرکزتان و بیداری ضمیرناخوداگاهتان در حین هوشیاری تقویت میکند. و هرچه اندازه گوی کریستالی بزرگتر باشد تصاویر که با آن خواهید دید واضحتر و بزرگتر و با جزئیات بیشتر است

تمرینات گوی بینی به شما روشن بینی خواهد بخشید و ممکنه باعث تقوت قدرتهای دیگر روحی شما هم بشود . شما تصاویری در هنگام کار با گوی خواهید دید و جالبه بدانید که اگر دو نفر در یک زمان واحد با یک گوی کار کنند ( این تست انجام شده ) دو تصویر متفاوت در یک گوی یکسان در زمانی یکسان خواهند دید . که کاملا این آزمایش این ایده که گوی تنها یک ابزار جهت بیدار کردن روشن بینی در افرد است و نه بیشتر را تایید میکند در واقع گوی به سان رادیو است و این شما هستید که بااستفاده از این ابزار موج مورد نظرتون را گرفته و بهره میجویید .

در آخر یک روش پایه و مورد پسند برای این منظور تقدیم میگردد

گوی کریستالی را اول روی پارچهای تیره و مخملی ( ضخیم و از الیاف طبیعی ) بگزارید بعد روی پایه اش قرار دهید و کل مجموعه را روی میز روبریتان بگزارید.

روی صندای بنشینید وبرای مدتی ریلکس شوید . دستانتان را روی گویتان بگزارید و حدود یک دقیق یا دودقیقه به گوی انرژی دهید . و در این هنگام در باره هدفتان و آرزویتان یا سوالتان تمرکز کنید . ممکه سوالتان را تصویر سازی کنید ممکنه همانگونه که گفتم سوال و درخواستتان را با صدای بلند عنوان کنید و یا ممکنه در دلتان آن را اعلام کنید

حال دستانتان را از روی گوی بردارید و به گوی نگاه کنید بعد از مدتی شما باید ابرهای را که دارند بوجود میایند و میچرخر ند و بزرگ میشوند ببینید. اکثرا تصاویر دیگری که شفافر هستند بعد از این پدیده به وجود خواهند آمد و ممکنه اصلا تصاویر بوجود آمده آن تصاویری نباشد که شما انتظارش را داشته اید هرچه باشد با آنها به جنگ بر نخیزید تنها نظاره کنید زیرا ضمیرناخوداگاهتان بهتر میداند که چه چیزی را واقعا نیاز دارید که ببینید . به یادداشته باشید که به محض دیدن تصاویر شروع به فکر نکنید وقت برای این کار بسیار است تنها نظار ه کنید . هنگامی که این مهم به ثمر رسید و تصاویر شروع به محو شدن نمود . سریعا تمرین را به پایان نرسانید بلکه تمام مراحل را به صورت معکوس دنبال کنید یعنی اول تصاویر را محو کنید بعد ابر ها را کوچک و کوچک تر نماید تا کاملا به دید فیزیکی خود برسید . و گوی کریستال زیبا را روبرویتان در اتاق نیمه تاریکتان ببینید. از گویتان تشکر کنید و آن را در جای مناسب قرار دهید .

__________________


 
برچسب ها
قوی, کردن, گوی, بینی, بیدار, روشن, روشی

  کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 

(نمایش همه كاربراني كه از اين موضوع بازدید نمودند: 2 نفر
eror, Golabi
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش امتیاز به این موضوع
امتیاز به این موضوع:

انتخاب سریع یک انجمن

دانلود فایل,مقاله, سورس کد

Powered by vBulletin, Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
All right reserved ©2009 - 2018, Parsiland.com
کپی برداری از این سایت به هر نحو ممنوع می باشد!