انجمن پارسی لند
بازگشت   پارسی لند > فنی و مهندسی > ماورا و متافیزیک

سایت پارسی لند | Parsiland Forums
  

جادوی مهتاب 5 بهمن 1390   #1
eror


eror آواتار ها

کاربر ویژه انجمن
 
eror آنلاین نیست.

جادوی مهتاب جادوی مهتاب


"آنها دست در دست یکدیگر ، بر روی شن ها ، مشغول رقصیدن زیر نور ماه بودند."

از زمانیکه بشر زندگی خود را بر روی زمین آغاز نمود، از نور ماه در زندگی خود استفاده های زیادی کرد.برای هماهنگی با طبیعت زمین..برای استفاده از جادوی ماه در زندگی..برای رویش گیاهان شب رو..برای اجرای مراسم جادوگری..برای استفاده از جزر و مد در امور کشتیرانی..برای سلامتی وموارد بسیار دیگر..
طبق بررسی انجام شده باعث بسیاری از کشفیات از جمله اثبات کروی بودن زمین توسط گالیله میباشد.گالیله در خلال رصد ماه بوسیله دوربین نجومی ، وجود کوهها را بر سطح آن تشخیص داد و برای نخستین بار این تصور قدیمی را که فضای بیانتهایی بین زمین و آسمان وجود دارد را نقض نمود. اسحاق نیوتن بوسیله مطالعاتی که درباره گردش ماه به دور زمین انجام داده بود، دلیل قاطعی را برای قانون گرانش عمومی خود فراهم آورد و باز هم مشاهده چرخش ماه به دور زمین بود که برای نخستین بار فکر ایجاد ماهواره مصنوعی زمین را پدید آورد.


حالت های ماه:

ماه در فاصله ی 29.5 روز، یک دور کامل به دور زمین می چرخد.حالت های ماه عبارتند از:

)ماه نو(
)ماه رو به بدر( زمانیکه پهنای هلال ماه ، ازسمت راست به چپ شروع به زیاد شدن می کند.
)ماه رو به بدر( زمانیکه ماه کامل بزرگی خود را از دست داده، به تدریج از سمت راست به چپ تقلیل یافته و شروع به بازگشتن به حالت ماه نو می کند.
)ماه محدب( حد فاصل میان اولین ربع و ماه کامل و همچنین ماه کامل و آخرین ربع.
در زمان ماه نو، موقعیت ماه نشان دهنده ی این است که نوری از خورشید نمی تابد ودر نتیجه چیزی از ماه پدیدار و قابل رویت نیست.
ماه کامل 14 تا 15 روز پس از ماه نو به صورت یک دایره ی درخشان و پر شکوه در آسمان شب پدیدار می شود.این حالت بیشترین مقدار بازتاب را از طرف خورشید بهمراه دارد.

هر ماه کامل از سال دارای نامی برای خود می باشد. در پایین می توانید اسامی ماه ها به همراه تاریخشان مشاهده کنید:

29 ژانویه: )ماه گرگ(

28 فوریه: )ماه برف، همچنین به آن ماه توفان و احیا نیز گفته می شود(

29 مارس: )ماه کرم یا عصاره(

28 آوریل: )ماه صورتی، همچنین به آن ماه بذر، جوانه و ماه باد نیز گفته می شود(

27 می: )ماه گل یا خرگوش(

26 ژوئن: )ماه توت فرنگی، همچنین به آن ماه گل رز یا خورشید نیز گفته می شود(

25 ژولای: )ماه قوچ، همچنین به آن ماه شهد و رعد نیز گفته می شود(

24 آگوست: )ماه خاویار یا ذرت(

23 سپتامبر: )ماه خرمن یا جو(

22 اکتبر: )ماه شکارچی یا ماه خون که در این زمان، ماه در آسمان پاییزی بصورت سرخ و طلایی دیده می شود(

21 نوامبر: )ماه سگ آبی(

21 دسمابر: )ماه سرما، همچنین به آن ماه بلوط و شب های طولانی نیز گفته می شود(
ماه نو و ماه کامل می توانند تاثیرات گوناگونی روی افراد مختلف داشته باشند.از احساس نشاط و انرژی تا احساس افسردگی و خستگی. بسیاری از افراد در زمان این دو حالت از ماه و حتی نزدیک به این حالت ها، دچار بدخوابی می شوند.
جادوی ماه:
جادوی ماه، مهم ترین و اساسی ترین قسمت از مذهب و آئین -ویکا- می باشد.(ویکا، دین نئوپگانی است که فرمی از جادوی نوین می باشد و پیروان آن ویکاییان نامیده می شوند-(
بزرگترین مراسم جادوگری در هنگام حالت های سه گانه ی ماه صورت می گیرند که به نام های دوشیزه)ماه رو به بدر( ، مادر)ماه کامل) و پیرزن)ماه تمام شده) شناخته شده هستند و هر سه آنها صورتی از الهه ها و ربه النوع ها می باشند.
ماه نو برای خواندن طلسم و وردی که مربوط به شروع کاری باشد عالی است..این ماه باعث افزونی و فراوانی می شود.

ماه کامل برای شفا و سلامتی، طلسم و ورد برای محافظت و اتمام کار و پروژه خوب می باشد.

ماه تمام شده برای وردهای تسویه، تطهیر، تبعید و پیشگویی بسیار عالی است.

سه شب قبل از رسیدن (ماه نو) به )تاریکی ماه( معروف است. بطوریکه در این حالت تمامی انرژی ها بصورت نامعلوم و غیر قابل پیشگویی هستند و اجرای مراسم جادوگری و خواندن طلسم و ورد در این حالت، به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

جادوی ماه ، قسمت اول (جادوی آب ماه(
یک کوزه آب چشمه را زیر نور ماه کامل قرار دهید.این آب برای شستشوی صورت شما بسیار عالی است و باعث افزایش زیبایی و پاکی شما می شود.همچنین باعث تطهیر انرژی شما و نفوذ و ترکیب آن با جادوی ماه کامل می شود.

جادوی ماه ، (ورد موفقیت(
مواد لازم:
سکه ی نقره
دیگ یا کتری (احتمالا منظور از دیگ یا کتری، یک ظرف گود فلزی می باشد(

نصف ظرف را از آب پر کرده و سکه ی نقره را درون آن قرار دهید. سپس ظرف را در موقعیتی قرار دهید تا نور ماه کامل در آن بدرخشد. به آرامی دستان خود را به روی سطح آب بکشید، به طوریکه انگار در حال جمع آوری نقره ی ماه از داخل آب می باشید.

همینطور که مشغول جمع کردن نقره ی ماه از سطح آب هستید، بگویید:

"لالونا ، بانوی زیبای ماه ، هر چه زودتر از ثروت خود به من عطا کن. دستان مرا از طلا و نقره پر کن. هرچه تو به من می بخشی ، دستان من توان نگهداریش را خواهند داشت."

این مناجات را 3 بار تکرار کنید.وقتیکه کارتان تمام شد، آب را بر روی زمین بریزید. این ورد در زمان ماه کامل بی اندازه مؤثر واقع می شود.این مطلب با زحمات کاربرای این سایت جمع آوری شده است
اخلاق حکم می کند در صورت برداشت از سایت منبع را ذکر کنید!

__________________


 
جادوی مهتاب 5 بهمن 1390   #2
eror


eror آواتار ها

کاربر ویژه انجمن
 
eror آنلاین نیست.

پاسخ : جادوی مهتاب پاسخ : جادوی مهتاب

"جهان هستی ، پر از چیزهای جادوییست..."

جادوی ماه ، (طلسم آرزو)

برای رسیدن به خواسته ی قلبتان ، بوسیله ی تیغ گل رز (به این خاطر نمی گویم گل سرخ ، چون گل رز رنگ های دیگری هم دارد و تنها به سرخ ختم نمی شود! - بر روی موم شمع ، عکس ماه رو به بدر را نقاشی کنید. بصورت هلالی که کمی از ماه نو پر تر است.
سپس شمع را روشن کرده و به شعله ی آن خیره شوید. بر روی آرزویی که در سینه دارید تمرکز کنید و باور داشته باشید که الهه ی ماه آن را برایتان برآورده خواهد کرد.
وقتی احساس کردید این باور در ذهنتان به خوبی شکل گرفته ، به آرامی زمزمه کنید: " الهه لونا ، ای مادر نور و عشق ، آرزوی قلبی مرا برآورده کن (در اینجا آرزوی خود را کامل و دقیق بگویید و اینکه هدفتان از آن چیست) آرزوی مرا به طور کامل برآورده کن. امشب به روی من بدرخش."
شمع را فوت کنید ، اما تصویر آنرا تا جایی که امکان دارد در ذهن خود نگه دارید.همچنان که به شعله ی شمع فکر می کنید ، باور داشته باشید که آرزوی شما شنیده شده است. مطمئن باشید که آرزوی شما برآورده خواهد شد.

باغبانی با ماه !

سیاره ی ماه ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با سیاره ی زمین داشته و با نیروی جاذبه ی خود ، جزر و مد دریاها و اقیانوس ها را کنترل می کند.
همچنین به انسان ها این امکان را می دهد تا از نیروی عجیبش برای امور باغبانی و کشت گیاهان استفاده کنند.

از (ماه نو) برای کاشت گیاهانی استفاده کنید که بر روی زمین رشد می کنند.مثل کلم ، اسفناج و حبوبات.
(ربع دوم) و بخصوص چند روز قبل از نمایان شدن ماه کامل ، بهترین زمان برای کاشت گیاهانی است که بر روی زمین رشد می کنند و دانه هایشان درون میوه است.مثل گوجه فرنگی ، فلفل ، خربزه ، هندوانه و لوبیا.

(ماه کامل) و ماه رو به تقلیل برای کاشت تخم گل و گیاهان ریشه ای همچون هویج ، سیب زمینی و پیاز عالی است. همچنین این زمان برای قلمه زدن و پیوند ، زمان بسیار مناسبی است.

گل و گیاهان مرتبط با ماه
اکانتاسه: بر طبق افسانه های یونان باستان ، روزی در شهر "کورینت" (شهری در 78 کیلومتری جنوب غربی آتن که معبد آپولو با ستون های معروفش در آن قرار دارد-( یکی از معمارهای مشهور آن زمان مشغول قدم زدن در قبرستان بود که متوجه قبر دختر جوانی می شود. بر روی این قبر گلدانی قرار داده شده بود که قسمتی از آن برای ارتباط با خدایان عالم اموات در زیر زمین بود (یونانیان اعتقاد داشتند برای آمرزش روح مرده هایشان باید برای خدایان جهان زیرین هدیه و پیشکشی بفرستند..مثل سنت ما که فاتحه می خوانیم -مترجم-) اما چیزی که توجه معمار را به خود جلب کرده بود ، گیاهی بود که در اطراف این گلدان روییده بود..ظاهرا گیاه اکانتاسه درست از زیر گلدان در حال روییدن بود و چون نتوانسته در گلدان نفوذ کند به ناچار از اطراف آن روییده و گلدان را احاطه کرده بود. طرح سر ستون های معروف کورینتی اولین بار از همین جا به ذهن معماران یونانی خطور کرد.
گل مروارید: این گل نماد پاکی و همچنین نماد "مریم مجدلیه مقدس" می باشد. (مریم مجدلیه یکی از معروف ترین زنان پیرو حضرت عیسی مسیح بود که وجودش توسط وی از شیاطین پاک شده بود. او شاهد به صلیب کشیده شدن مسیح و دفن او بود. همچنین بر طبق هر 4 انجیل مسیحیت ، او اولین کسی بود که زنده شدن دوباره ی مسیح را مشاهده کرد. - -) گفته می شود اگر بر روی 12 مروارید گام بردارید ، مسیر درست را در هدفتان انتخاب خواهید کرد.

پیچ امین الدوله: باعث صمیمیت ، سخاوت ، محبت ، صداقت و وفاداری می شود.
زوفا: مظهر پاکی و پاکیزگیست و برای دفع شیاطین و انرژی منفی بکار برده می شود.
زنبق یا رنگین کمان: نماد دانش و معرفت ، دلیری و شجاعت ، غیرت و حرارات ، ایمان و امید است. (نام لاتین این گل "Iris" از الهه ی رنگین کمان یونان باستان گرفته شده است که پیک کوه المپ بود. - -)
ماه گل: گیاهی از خانواده ی سرخسیان دارای خواص افسانه ای از جمله: زنده کردن مرده ها ، باز کردن قفل ها و باز کردن نعل اسب هایی که سمشان را بر روی آن بگذارند. اگر زیر نور ماه چیده شود ، خواص جادویی آن افزایش میابد.
پروانش یا گل تلفونی: باعث عشق و ازدواج می شود و عطر آن موجب زیبایی. گفته می شود چنانچه بوته ی پروانش در دو سمت در خانه ای کاشته شود ، برای صاحبان آن خانه تا ابد با خود عشق و صفا بهمراه دارد.
شقایق: موجب تسلی و اعتدال است. (در این مورد ممکن است منظور نویسنده خشخاش بوده باشد - -)
سیزاب: این گل دوست داشتنی دارای خواص شفا دهنده بوده و برای سلامتی بسیار مفید است. ( نام لاتین این گل "Speedwell" به معنای تسریع در شفا و به دست آوردن سلامتی- بر گرفته از داستان دختر جوانیست که همچون"ورونیکای مقدس" صورت حضرت مسیح را در سفرش به "جلجثه" (به معنی "جمجمه") و در حالی که صلیب خود را به دوش می کشید با این گل پاک نمود و ظاهرا به همین جهت این گل دارای خواص شفا دهنده شده است..! -
شب بو: باعث پایداری و وفاداریست. مهر را بر دل دیگران می اندازد و به صاحبش ظرافت و دقت هدیه می دهد.
نیلوفر آبی: با خود جادوی خلوص و پاکی قلب و دلربایی و افسون گری بهمراه دارد.
زنبق سفید: صفا ، فروتنی و پاکی را با خود به ارمغان می آورد. (در فرهنگ چینی نیز ، نماد فراوانی و وفور نعمت است. -)
بید: بید نماد رویا ، سحر و جادو ، دانش و سلامتی ست. این درخت بخصوص با جادوی ماه آمیخته شده است. بخصوص عصایی که از چوب بید تهیه شده است این جادو را با خود بهمراه دارد.

__________________


 
برچسب ها
مهتاب, جادوی

  کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش امتیاز به این موضوع
امتیاز به این موضوع:

انتخاب سریع یک انجمن

دانلود فایل,مقاله, سورس کد

Powered by vBulletin, Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
All right reserved ©2009 - 2018, Parsiland.com
کپی برداری از این سایت به هر نحو ممنوع می باشد!