انجمن پارسی لند
بازگشت   پارسی لند > انجمن عمومی > فوتبال

سایت پارسی لند | Parsiland Forums
  

وضعیت دایی از زبان مدیر بیمارستان کاشان؛ عمل موفقیت آمیز علی دایی
نحوه نمایش امتیاز موضوع ابزارهای موضوع  
وضعیت دایی از زبان مدیر بیمارستان کاشان؛ عمل موفقیت آمیز علی دایی 28 اسفند 1390   #1 (لینک)
○hale○
همکار سابق
 
○hale○ is banned

وضعیت دایی از زبان مدیر بیمارستان کاشان؛ عمل موفقیت آمیز علی دایی وضعیت دایی از زبان مدیر بیمارستان کاشان؛ عمل موفقیت آمیز علی داییمدیر بیمارستان شهید بهشتی کاشان گفت:‌ پس از بررسی‌های دقیق خوشبختانه هیچ‌گونه شکستگی در بدن دایی دیده نمی‌شود و پارگی های پوست سر او نیز ترمیم شده‌است.
دکتر حسینی در خصوص آخرین وضعیت علی دایی اظهار داشت: از همان دقایق ابتدایی که آقای دایی به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شد اقدامات لازم در بخش‌های مختلف بیمارستان برای مداوای وی انجام شد.
وی افزود:‌ پس از بررسی‌هایی که داشتیم خوشبختانه مشخص شد که مشکل وی جدی نیست و با توجه به صحبت‌هایی که شده احتمال این را می‌دهیم که دایی به تهران انتقال پیدا کند.
حسینی خاطرنشان کرد: با بررسی‌های انجام شده هیچ‌گونه شکستگی در بدن آقای دایی دیده نمی‌شود، همچنین پارگی‌های پوست سر او نیز ترمیم شده و می‌توانیم اعلام کنیم که مشکل وی تا حدود زیادی حل شده است.
وی یادآور شد:‌ پزشکان بیمارستان شهید بهشتی تمام تلاش خود را انجام دادند و امیدوار هستیم که هر چه سریعتر شاهد سلامتی کامل آقای دایی باشیم.
حسینی در پاسخ به سوالی که آیا دایی امشب از بیمارستان شهید بهشتی مرخص خواهد شد یا خیر نیز به فارس گفت:‌ قبلا هم گفتم طبق صحبت‌هایی که شده احتمال این وجود دارد که ایشان به تهران منتقل و سایر بررسی‌ها بر روی وی انجام شود اما روی هم رفته مشکل خاصی دیگر وجود ندارد.

خبرآنلاین هم نوشت: قپانی سوپروایزر بیمارستان شهید بهشتی کاشان با تایید این خبر می‌گوید: «جراحات وارده به آقای دایی به اندازه‌ای بود که ما نمی‌توانستیم در اورژانس و به طور سرپایی آنها را ترمیم کنیم. به همین دلیل نیاز بود که با انتقال ایشان به اتاق عمل شرایط بهبودی او را فراهم کنیم.»

قپانی ادامه داد: «دکتر فخاریان جراح مغز و اعصاب و دکتر کاشانی در اتاق عمل همراه آقای دایی هستند. بافت پوسته سر ایشان کمی برداشته شده و نیاز به ترمیم دارد. گوش علی دایی هم باید جراحی پلاستیک شود اما خوشبحتانه مشکل خاصی وجود ندارد و ایشان می‌توانند یکشنبه بیمارستان را ترک کنند.»
ابتدا دایی می‌خواست زود از بیمارستان مرخص شود اما مسئولان بیمارستان به او گفتند باید 5 ساعت بماند. او همچنین می‌توانست جراحی پلاستیک را در تهران هم انجام دهد اما وقتی متوجه شد مجبور است چند ساعت در کاشان بماند گفت بهتر است جراحی پلاستیک را در همان بیمارستان کاشان انجام دهد.
خانواده علی دایی برای ملاقات او به کاشان رفته‌اند.این مطلب با زحمات کاربرای این سایت جمع آوری شده است
اخلاق حکم می کند در صورت برداشت از سایت منبع را ذکر کنید!

 

آخرین ارسال ○hale○
موضوع انجمن آخرین نویسنده پاسخ نمایش تاریخ آخرین نوشته
دور دنیا در شش ساعت! اخبار جهان ○hale○ 0 555 3 اردیبهشت 1391 22:21
Dna مصنوعی ساخته شد اخبار و رویدادها ○hale○ 0 912 3 اردیبهشت 1391 22:18
چرا برخی بیماران حین عمل جراحی بیدار می‌شوند پزشکی ○hale○ 0 698 3 اردیبهشت 1391 22:17


برچسب ها
موفقیت, مدیر, وضعیت, کاشان؛, آمیز, بیمارستان, دایی, زبان, علی, عمل

  کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 

(نمایش همه كاربراني كه از اين موضوع بازدید نمودند: 0 نفر
هنوز کاربری از این موضوع بازدید نکرده است.
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش امتیاز به این موضوع
امتیاز به این موضوع:

انتخاب سریع یک انجمن

دانلود فایل,مقاله, سورس کد

Powered by vBulletin, Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
All right reserved ©2009 - 2018, Parsiland.com
کپی برداری از این سایت به هر نحو ممنوع می باشد!